Лікар Бушуєв Ю.В.

 
КОРОТКО ПРО МЕНЕ

Мій шлях до медицини був довгим. В шкільні роки займався спортивною діяльністю. Виконав норматив майстра спорту з боксу. Тому після закінчення школи (1980 р.), не замислюючись довго, вступив до Інституту фізичної культури та спорту на тренерский факультет. Підчас навчання оволодів техникою класичного масажу та цікавився східними техніками (точковий масаж, рефлексотерапія). 

У 1984 р. успішно закінчив навчання та почав процювати тренером з боксу. Але зацікавленість у вивченні медицини тільки збільшилась. Тому вирішив навчатися далі ...

Тартуський університет (1987-1992 рр.) став для мене серйозною базою у пізнанні медицини. Паралельно з навчанням, працював масажистом в лікарнях м. Тарту. І це сприяло більш активному і наполегливому вивченню того, що може допомогти людині не хворіти.

Після закінчення лікувального факультету за спеціальністю "лікар спортивної медицини", працював лікарем збірної команди України з велошосейних гонок. В цей період здобув хороший досвід роботи лікарем у "польових" умовах. Мав можливість побувати в багатьох країнах Європи та добре оволдіти техніками масажу та мануальної терапії.

У 1997 р. був запрошений на роботу викладачем на кафедру спортивної медицини та санології (НМАПО). Викладав курс спортивної травматології, спортивної кардіології, спортивної реабілітації. Викладичі кафедри сприяли тому, щоб я пізнав більше про валеологію (науку не про хвороби, а про здоров'я), яка відкрила мені шлях до розуміння взаємоз'вязків фізичних, енергетичних та інформаційних в людині (холістичний підхід). І це стало початком вивчення такого діагностичного напрямку в сучасній медицині, як "прикладна кінезіологія" ...

Систематично підвищував свою професійну кваліфікацію в Національному університеті охорони здоров'я України імені П.Л.Шупика (раніше - Національна академія післядипломної освіти). У 2007 році захистив наукову дисертацію за спеціальністью "лікувальна фізкультура та спортивна медицина - 14.01.24".

  • Лікар вищої категорії

Вивчав медичну кінезіологію та придбав навички візуальної, мануальної діагностики та корекції порушень в організмі людини в Академії медичної кінезіології і мануальної терапії професора, д.мед.н. Л.Ф.Васильєвої та багаторазово проходив навчання на семінарах, які проводить Українська Асоціація Прикладної Кінезіології.

Академія медичної кінезіології та мануальної терапії
Академія Медичної Кінезіології
та Мануальної Терапії

Українська асоціація прикладної кінезіології
Українська Асоціація
Прикладної Кінезіології

В даний час працюю в "РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ" клініки «МЕДБУД».


Основний напрямок моєї роботи — діагностика, лікування та профілактика захворювань опорно-рухового апарату та хребта, надання допомоги в процесі відновлення після перенесених травм та операцій на опорно-руховій системі. Я допомагаю людям зберігати, зміцнювати та відновлювати здоров'я, використовуючи знання МЕДИЧНОЇ КІНЕЗІОЛОГІЇ. Я не лікую захворювання як такі, а допомогаю розширити резервні можливості організму, який сам в змозі впорається з багатьма хворобами!

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
Поширте цю сторінку в своїх соцмережах: