лікар Бушуєв Ю.В.
 
ЗНАЮ ДОПОМОГАЮ
Масаж з остеопатичними техніками

Під терміном "масаж з остеопатичними техніками" розуміють мануальну процедуру, яка м'яко впливає на різні структури організму: м'язові тканини, зв'язковий апарат, внутрішні органи. Як наслідок, вдається нормалізувати циркуляцію рідин, зняти блоки і спазми м'язів, відновити роботу організму.

Остеопатичні масажні техніки дають змогу істотно скоротити навантаження на суглоби, покращують потік лімфи і кровообіг. Ця процедура передбачає комбінований вплив на м'язові тканини, зв'язки та суглоби. Вона допомагає запустити механізм саморегуляції.

Остеопатичний масаж має багато переваг. З його допомогою вдається досягти таких результатів:

- впоратися з болем;
- відновити потік лімфи і поліпшити кровообіг;
- впоратися з головним болем і запамороченнями;
- нормалізувати функції внутрішніх органів;
  - підтягнути м'язовий корсет.

  Такі техніки вибирають індивідуально - з урахуванням віку пацієнта. Дорослим людям зазвичай призначають лікування в разі порушень у роботі хребта і суглобів. Також його застосовують у разі патологій серця і судин, шлунка, неврологічних відхилень.

  Професійний остеопатичний масаж корисно застосовувати для грудних дітей, особливо якщо малюки з'явилися на світ за допомогою медичної стимуляції або кесаревого розтину.

  Масаж призначають і дітям старшого віку, наприклад, у разі головних болів, підвищеної збудливості, ослаблення імунітету, порушень у розвитку, підвищеної активності, плоскостопості.

  Ключовою особливістю цього виду технік вважається комбінований вплив на організм.

  Остеопатичний масаж вважається абсолютно безпечним і безболісним. Він підходить дорослим і дітям.

  Відмінності звичайного масажу від остеопатичного

  Стандартний масаж передбачає вплив на поверхневі тканини. При цьому остеопатія впливає на м'язові структури, зв'язковий апарат, кісткові елементи і внутрішні органи. Тому ефект від цих видів впливів істотно відрізняється.

  Остеопатія дає результат уже після першої процедури. При цьому залежно від порушення можуть знадобитися різні курси лікування. Отримати помітний ефект вдається вже після перших процедур. Отримані результати зберігаються на тривалий період часу.

  Поширите цю сторінку в своїх соцмережах: